مجمع کارآفرینان ایران

رضا_خیری_مجمع_کار_آفرینان_ایران

رضا خیری

– مدير عامل و عضو هيئت مديره شركت كولر هوايي آبان
– رئيس هيئت مديره شركت كولر هوايي آبان
– مدير عامل شركت سانتيگراد
– مدير عامل توسعه خدمات

شرکت کولر هوایی آبان، یک شرکت سهامی خاص درشیراز، در سال 1375 تاسیس شد. شرکت کولر هوایی آبان، در زمینی به مساحت 105000 مترمربع واقع در شمال غربی شیراز تاسیس شده که زیر بنای تولید، مساحتی بالغ بر26500 مترمربع از کل مساحت کارخانه را در بر گرفته است.

شرکت کولر هوایی آبان در زمینه های مهندسی، طراحی، تولید و تامین، نصب و راه اندازی سیستم های انتقال حرارت در حوزه های نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی، سیستم های خنک کن مستقیم و غیر مستقیم نیروگاهی، پکیج های فرآیندی و پکیج های آب خنک کن برای کاربردهای مختلف، فعالیت دارد.

شرکت کولر هوایی آبان با تعهد پیشرفت روش در مدیریت زنجیره تامین، عرضه یکپارچه و مدیریت تقاضا در سراسر مشتریان، فروشندگان و شرکتهای تابعه، با مسئولیت اولیه برای ایجاد ارتباط بین عملکرد کسب و کار بزرگ و فرآیندهای کسب و کار را به یک مدل کسب و کار عملکرد منسجم و بالا. رضایت مشتری در اولویت سیاست های صنعتی و تجاری ما می باشد.

کولر هوایی آبان با انجام روش های پیشرفته و مسئولیت پذیری عمده در مدیریت زنجیره تامین ، مدیریت عرضه و تقاضا ی مشتریان، فروشندگان و شرکت های تابعه، برای ایجاد ارتباط بین عملکرد کسب و کار بزرگ و فرآیندهای کسب و کار به یک مدل کسب و کار، عملکرد منسجم وبا کارایی بالا یی را در بازرگانی ایفا می­کند

شرکت کولر هوایی آبان در زمینه طراحی ، تامین ، ساخت ، نصب و راه اندازی انواع مبدلهای حرارتی و تجهیزات تحت فشار،  رضایت مندی مشتری را در سر لوحه اهداف خود قرار داده است و آن را لازمه حضور در بازارهای رقابتی می داند .  در این مسیر با اجراء سیستم مدیریت یکپارچه بر مبنای استانداردهای ISO TS 29001  ، ISO 9001 ، ISO 14001 ،  OHSAS 18001  ، ISO 3834  و با بهره گیری از الگوهای تحول و تعالی سازمانی ( EFQM ) و نظام جامع مدیریت پروژه  و سایر استانداردهای بین المللی در جهت کسب اعتماد و رضایت ذینفعان گام برمیدارد.

شرکت کولر هوایی آبان در جهت بهبود فرآیند مدیریت ارتباط با مشتریان و اندازه گیری رضایت کلیه ذینفعان با محوریت استاندارد ISO 10004  و در سیستم مدیریت شکایت مشتریان نیز با محوریت استاندارد ISO 10002 با استفاده از نرم افزارهای تخصصی تا پایان سال 1395 دسترسی به این هدف را طرحریزی کرده است.

شرکت کولر هوایی آبان با بهبود فرایند برنامه ریزی و مدیریت پروژه منطبق با استاندارد PMBOK در کاهش زمان تحویل تلاش می نماید . همچنین این شرکت سعی نموده با فن آوری های نوین و شرکاء صاحب تکنولوژی و با ارائه کیفیتی برتر با قیمت های رقابتی رضایت مشتریان خود را تامین نماید . شرکت کولر هوایی آبان با برنامه ریزی استراتژی از قبل طرحریزی شده ، موفق شده است در بازارهای اروپا نیز منطبق بر الزامات و استانداردهای تعیین شده ، برند AAC را به آن مشتریان معرفی نماید . در این راستا با تلاش تیم مدیریتی خود موفق به دریافت گواهینامه های استاندارد محصول TSE از اداره استاندارد ترکیه و همچنین CE اروپا شده است .