مجمع کارآفرینان ایران

مظاهری_مجمع_کار_آفرینان_ایران

نساجی بروجرد یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی زندگی می باشد که پارچه های مصرفی خود را از دیگر کارخانه های تولیدی گروه مانند نساجی بروجرد، کارخانه وطن اصفهان، کارخانه چاپ و تکمیل اطلس چاپ و کارخانجات دیگر گروه تامین نموده و با ماموریت ارتقاء کیفیت منسوجات دوخته شده ایرانی پا به عرصه بازار نهاده است. این مجموعه توانسته با اتکا به امکانات وسیع سخت افزاری و نرم افزاری خود در داخل و خارج از ایران نسل جدیدی از کالای خواب و حمام را به بازار کشور ارائه می نماید.

شرکت حیات گستر بروجرد با استفاده از متدهای روز دنیا در مورد زنجیره تأمین و توزیع منسوجات دوخته‌شده با به‌کارگیر نرم‌افزارهای پیشرفته SCM توانسته است بانک‌های اطلاعاتی قوی از تأمین‌کنندگان و مشتریان تهیه و به همراه سیستم ارزیابی T-EVE آن‌ها را سازمان‌دهی کند. این مجموعه جهت تولید منسوجات دوخته‌شده کارگاه مجهزی را تدارک دیده است که دارای انواع تجهیزات پیشرفته دوخت و دوز و نیز نرم‌افزارهای تهیه الگو ، برش (GEMINI) و نمایش سه‌بعدی (MARVELOUS) است و امکان تحلیل و آنالیز انواع کالای دوخته‌شده در آن وجود دارد.

حمایت از تولید ملی و احیاء صنعت نساجی کشور سرلوحه و هدف نهایی شرکت حیات گستر بروجرد است. تولیدات این واحد تولیدی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شرکت بانام تجاری ” کالای خواب و حمام نساجی بروجرد ”در سراسر کشور و در بازارهای منطقه عرضه می‌شود.