مجمع کارآفرینان ایران

مظاهری_مجمع_کار_آفرینان_ایران

نساجی بروجرد یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی زندگی می باشد که پارچه های مصرفی خود را از دیگر کارخانه های تولیدی گروه مانند نساجی بروجرد، کارخانه وطن اصفهان، کارخانه چاپ و تکمیل اطلس چاپ و کارخانجات دیگر گروه تامین نموده و با ماموریت ارتقاء کیفیت منسوجات دوخته شده ایرانی پا به عرصه بازار نهاده است. این مجموعه توانسته با اتکا به امکانات وسیع سخت افزاری و نرم افزاری خود در داخل و خارج از ایران نسل جدیدی از کالای خواب و حمام را به بازار کشور ارائه می نماید.

شرکت حیات گستر بروجرد با استفاده از متد های روز دنیا در مورد زنجیره تامین و توزیع منسوجات دوخته شده با بکارگیر نرم افزارهای پیشرفته SCM توانسته است بانک های اطلاعاتی قوی از تامین کنندگان و مشتریان تهیه و به همراه سیستم ارزیابی T-EVE آن ها را سازماندهی کند.
این مجموعه جهت تولید منسوجات دوخته شده کارگاه مجهزی را تدارک دیده است که دارای انواع تجهیزات پیشرفته دوخت و دوز و نیز نرم افزارهای تهیه الگو ، برش (GEMINI) و نمایش سه بعدی (MARVELOUS) می باشد و امکان تحلیل و آنالیز انواع کالای دوخته شده در آن وجود دارد.

کلیه پارچه های مورد استفاده در این شرکت از ابتدا تا تکمیل نهایی دارای استانداردهای ملی ایران M&S,AATCC, EN ISO می باشد و به منظور رسیدن به بهترین ثبات در برابر نور خورشید ، لکه گذاری، شستشو، عرق بدن، اطو پذیری، چروک، استحکام، جرخوردگی، پرزدهی و سایش در آزمایشگاه های مجهز مجموعه مورد تست قرار می گیرد. همچنین برای کسب اعتماد مصرف کننده نهایی و احترام به حقوق مشتریان کلیه منسوجات تولیدی تحت بازرسی ATSIRAN قرار می گیرد.
حمایت از تولید ملی و احیاء صنعت نساجی کشور سرلوحه و هدف نهایی شرکت حیات گستر بروجرد می باشد . تولیدات این واحد تولیدی در فروشگاههای زنجیره ای شرکت با نام تجاری ” کالای خواب و حمام نساجی بروجرد ” در سراسر کشور و در بازارهای منطقه عرضه می گردد .

سایت بروجرد هوم جهت برآورده نمودن نیاز مشتریان به صورت آنلاین کلیه محصولات و خدمات شرکت حیات گستر بروجرد را در قالب فروشگاه اینترنتی و باشگاه مشتریان ارائه می نماید .اقلام و منسوجات مندرج در سایت شامل انواع کالاهای خواب ، آشپزخانه ، حمام ، پوشاک و کالاهای تزئینی و دکوراسیون عرضه می گردد.
کلیه بازدیدکنندگان و خریدان محصولات می توانند در باشگاه مشتریان عضو شده و از خدمات و تخفیفات بهره مند شوند.