مجمع کارآفرینان ایران

محمود_امیری_مجمع_کار_آفرینان_ایران

گروه مادیران

ساختاری قدرتمند

گروه مادیران که در سال 1343 تاسیس شده است یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه IT در ایران می باشد. این کسب و کار شامل شرکت های ثبت شده در بورس و همچنین شرکت های خصوصی می باشد که توسط چندین نسل از خانواده و مدیرانی کاملا حرفه ای اداره می شود. بیش از 50 سال تجربه موفق در ارائه کالاهای باکیفیت و خدمات پس از فروش آنها در سراسر کشور از افتخارات مادیران می باشد.

زیر مجموعه های مادیران

در حالی که کسب و کار اصلی مادیران لوازم الکترونیکی مصرفی است، مادیران صنایع بسیاری را از لوازم خانگی گرفته تا زیست تخریب، پلاستیک، سرمایه گذاری ساختمانی، و بسیاری دیگر را نیز در بر می گیرد. ما دارای یک زیر مجموعه قوی و گسترده در سرتاسر ایران هستیم که با بینشی بی نظیر شامل بخش های عمده ای از صنعت کشور می شود.

مسئولیت های اجتماعی مادیران

مشروح ارزشهای مهم شركت مادیران و فعالیتهای آن، نظیر ایجاد محیطی امن برای فرزندان كاركنان در كارخانه (مهد كودك)، كلوب فوتبال مادیران و سایر اجتماعات و فعالیتهای جمعی از جمله بازدید از كارخانه. در حیطه تجارت، مادیران به درستكاری و قابلیت اطمینان شهرت دارد. از دیدگاه كارمندان، مادیران یك شركت خوش سابقه، خوب، دارای محیطی مناسب و مطمئن بوده و از نظر افراد خارج از شركت، مادیران یك شركت متمایز و متفاوت می باشد.