مجمع کارآفرینان ایران

منزوی زاده_مجمع_کار_آفرینان_ایران

شرکت تولیدی وصنعتی قالی سلیمان در سال ۱۳۶۵ با تولید انواع نخ برای تولید فرش ماشینی به بهره‌برداری رسید. در بدو امر و در مدت‌زمان کوتاهی به دلیل برخورداری از کیفیت بسیار مطلوب جایگاه خود را با برند نخ رسول در بازار ایجاد و تثبیت کرد. باگذشت زمان و با کسب تجربه و دانش فنی در تولید انواع نخ و باهمت و تلاش سهامداران شروع به توسعه و تکمیل مراحل مختلف تولید انواع نخ مصرفی در فرش ماشینی و همچنین تولید فرش ماشینی نمودند به‌نحوی‌که در سال ۱۳۷۱ تولید فرش ماشینی با فنّاوری مدرن وقت شروع و محصولات مربوطه بانام تجاری قالی ســلیمان وارد بازار شد.

این شرکت اکنون در آغاز ورود به دهه چهارم فعالیت خود، علاوه بر دارا بودن بیش از یک‌صد نمایندگی در سطح کشـور قدم‌های استــواری را در تصــاحب سهم بازارهای داخــلی و بازارهای بین-المللی با بیش از ۵۰ نمایندگی برداشته است.

شرکت تولیدی و صنعتی رسول اصفهان با برند قالی سلیمان با دارا بودن زنجیره کامل تولید از رنگرزی، ریسندگی، بافندگی تا تکمیل و همچنین عرضه محصول در شبکه توزیع که فروشگاه‌های زنجیره‌ای «قالی سلیمان» در ایران و خارج از کشور را نیز شامل می‌شود به‌صورت مستقیم در بازار حضوردارد.