مجمع کارآفرینان ایران

احرامیان_مجمع_کار_آفرینان_ایران

سید محمد احرامیان، کارآفرین صنعت فولاد و از مدیران با سابقه صنعتی کشور و مدیران با تجربه یزدی است که در طول بیش از ۴۰ سال گذشته و با وجود فراز و فرودهای کشور از جنگ گرفته تا تحولات سیاسی، اقتصادی، تحریم‌ها و… همیشه نگاه رو به توسعه داشته‌اند و در همین سال‌های سخت مجموعه‌های اقتصادی بزرگی همچون کارخانه فولاد تاسیس کرده و گسترش داده‌اند.

فولاد یزد در سال 1359 تاسیس و فعالیت این برند با تولید مقاطع براق فولادی با احداث یک واحد تولیدی در زمینی به مساحت 50 هکتار در شهر یزد آغاز و در حال حاضر به‌عنوان بزرگ‌ترین برند فولادی در بخش خصوصی کشور شناخته می‌شود.

کامل بودن چرخه فولاد از سنگ‌آهن تا محصول نهایی و تولید بیش از 12 گروه محصول، نتیجه نیم‌قرن فعالیت و کسب دانش در حوزه معدنی و فولاد بوده و همراه داشتن منابع انسانی متعهد بادانش فنی به‌روز سهم قابل‌توجهی را دررسیدن به این مهم ایفا کرده و امروز محصولات این برند در بازار داخل و بیش از 20 هدف صادراتی قابل‌عرضه است.

در کنار فعالیت معدنی در چند استان کشور و تأمین سنگ‌آهن ،تولید کنستانتره و گندله، واحد فولادسازی را دارا است. خطوط نورد باقابلیت شارژ شمش 12 متری، امکان استفاده از فناوری ترمکس در تولید و سایر ویژگی‌ها تنوع در گروه محصول تولیدی و محصولات اقتصادی را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد، که استفاده از محصولات خاص این برند در پروژه‌های شاخص کشور گواه این مطلب است.