مجمع کارآفرینان ایران
فراخوان طراحی نماد کارآفرینی

مجمع کارآفرینان ایران متشکل از پیشرانان ۲۰ حوزه اقتصادی موثر و اشتغال آفرین کشور است که جملگی از نامداران و کارآفرینان عرصه تولید ملی هستند . این مجموعه برای انتقال تجربیات و دستاوردهای ناب حوزه کارآفرینی به دستگاه های متوالی و سیاست گذار امور اقتصادی، کمک به بهبود شرایط اقتصادی و ترویج فرهنگ کارآفرینی پا به عرصه گذاشته است.

مجمع کارآفرینان ایران با همکاری سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی مرتبط، فراخوان کارآفرینان ایران را با عنوان نماد کارآفرینی با هدف معرفی، ترویج و تجلیل از موثرترین پیشرانان اقتصادی و کارآفرینان بزرگ کشور برگزار می‌نماید.

لذا از هنرمنــدان گــرامی در حوزه هنرهای تجسمی، دعوت می نماید طرح های پیشنهادی خود را در قالب المان، تنــدیس،مجسمه و نماد های هویتی بارعایت شرایط فراخوان ارائه نمایند.

زمان ارسال آثار به دبیرخانه فراخوان: تا 20/ 11/ 1401
اعلام نتایج نهایی برگزیدگان از طریق سایت:  انتهای بهمن ماه

جوایز: طرح برگزیده اول | دیپلم افتخار و مبلغ 200 میلیون ریال اهداء خواهد شد.
طرح برگزیده دوم وسوم | دیپلم افتخار و مبلغ 100 میلیون ریال اهداء خواهد شد.

تماس با دبیر خانه اجرائی جشنواره:

021-88522774  | info@iranef.org

 

شرایط ارائه طرح

1- داشتن ارتباط موضوعی و مفهومی ایده ها و طرح های ارائه شده با موضوع کارآفرینی یاکارآفرینان
2- درنظر گرفتن ویژگی ها و خلاقیت های لازم جهت نماد کارآفرینی برای ارتباط بصری و گرافیک محیطی و مورد استفاده به عنوان ( تندیس . میدان شهری . هویت و… )
3- اصالت طرح و پرهیز از هرگونه کپی برداری از آثار هنرمندان ایرانی و خارجی از شرایط تایید طرح بوده و مد نظر داوران قرار میگیرد (مسئولیت هرگونه تخلف در این زمینه به عهده پیشنهاد دهنده است).

4- لازم است کلیه متقاضیان شرکت در مسابقه ، پیش از ارسال آثار در زمان مقرر در سایت مجمع کارآفرینان ایران www.iranef.org/festivalarts ثبت نام نموده و کد رهگیری دریافت نمایند.

5- اطلاع رسانی مسابقه و توضیحات تکمیلی صرفا در سایت اینترنتی مسابقه صورت می گیرد بر این اساس شرکت کنندگان می باید به صورت مستمر نسبت به بررسی اطلاعیه ها روی سایت مسابقه اقدام کنند.

6- نتایج پس از زمان داوری از طریق سایت www.iranef.org اعلام می گردد.

سایر موارد

1- شرکت در جشنواره داوطلبانه بوده و از شرکت کنندگان هیچگونه هزینه ای دریافت نمی شود.
2- چنانچه بیش از یک اثر از هر شرکت کننده ای به عنوان ۵ طرح اول پذیرفته شود جایزه فقط به یک طرح تعلق می یابد و به طرح دیگر همان طراح هیچ گونه جایزه ای تعلق نمی گیرد.
3- استفاده از کلیه آثار رسیده به دبیرخانه مسابقه برای چاپ در کتاب و سایر اقلام انتشاراتی و تبلیغاتی، بانک اطلاعاتی و برگزاری نمایشگاه با ذکر نام صاحب اثر برای مجمع کارآفرینان ایران مجاز است.

4- در زمان ارسال آثار تا تحویل به دبیرخانه فراخوان برای پیشگیری از هرگونه صدمه به اثر، همکاری صاحب اثر با برگزارکنندگان جهت اتخاذ تدابیر لازم برای محافظت اثر ضروری است. و در صورت بروز خسارت به اثر هیچگونه مسئولیتی به عهده برگزارکنندگان نخواهد بود.

5- فرمت آثار به صورت فایل اصلی با فرمت jpg با کیفیت 150 dpi سایز A3به عنوان طرح نهایی و نماهای جانبی طرح همراه با مشخصات هنرمند در سایت فراخوان ثبت گردد.

کارآفرینان عضو مجمع