مجمع کارآفرینان ایران

محمدمهدی کامکارآملی در 17مهرماه 1321 در شهرستان آمل متولد شد. با بیش از هفتاد سال تجربه در صنعت آرایشی و بهداشتی از پیشگامان این علم در ایران به شمار می آید. بعد از وقوع انقلاب اسلامی ایران با توجه به سوابق درخشانی که داشت به عنوان بازرس ویژه وزیر بهداشت منصوب و مشغول به کار شد اما با توجه به روحیاتی که داشت در این سمت نیز نماند و مدیرعامل کارخانجات فایزر در ایران شد.

کامکار رییس هیئت مدیره این شرکت، از جمله بنیانگذاران انجمن آرایشی و بهداشتی ایران، فارغ التحصیل سال ۱۳۵۴ از دانشکده داروسازی دانشگاه تهران و بنیانگذار کنگره های علمی ایران از پیشکسوتان این صنعت بوده است.

عطرآگین در سال 1359 بعد از انقلاب، با احیای یکی از واحدهای تولید لوازم بهداشتی و آرایشی، به وجود آمد و وی یکی از سهامداران این شرکت شد. کیفیت بالای محصولات، رفع نیاز و دغدغه های مصرف کننده ، احترام به مشتریان و همگامی با آخرین تکنولوژی روز دنیا همواره از اهم اولویت های موسسین این مرکز تحقیقاتی به حساب می آید.

نام های تجاری عطرآگین، موبان، تیلا، رنه، ویشکا، و لافارر حاصل تلاش بی وقفه و شبانه روز وی است. محصولات این شرکت نه تنها در ایران بلکه در کشورهای آسیای میانه، عراق، افغانستان، هند، پاکستان، کشورهای حاشیه خلیج فارس، آفریقا و اروپای شرقی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.