مجمع کارآفرینان ایران

معرفی مدیر عامل :

علیرضا نوری مدیر عامل شــرکت جهان اُروم اُیاز در شهر ارومیه است. کارش را از شهر ارومیه و در کنار زنده یاد پدرش آغاز نمود. از سال ۱۳۷۶ فعالیتش را در زمینه فروش پارچه های رومبلی ایرانی در شرکت های «مخمل و ابریشم ۱۳۷۶ از ســال کاشان»، «پوشش شمال»، «یزد» و «آرشین ماهور کاشان» ادامه داد. نتیجه 20 سال فعالیت و تلاش در زمینه تولید پارچه رومبلی، بنیان گذاری شرکت جهان اُروم اُیاز با سرمایه گذاری 60 میلیون دلار و شراکت دو خانواده همتی و نوری راه اندازی شده است.

شرکت جهان اُروم اُیاز

شرکت جهان اُروم اُیاز در صنعت پارچه کشور، به عنوان یک شرکت جوان اما غنی و برخوردار (بهره‌مند) از تجربه گرانبهای حضور و فعالیت مستمر بالغ بر 23 سال در صنعت پارچه کشور، با همت و تلاش بی وقفه جمعی از کارآفرینان مجرب و خلاق و با تکیه برهمان تجربه طولانی و ارزشمند و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ، در سال 1397 تاسیس گردید.

کارخانه این شرکت در همان ابتدای راه با بهره مندی حداکثری از تجارب بلند مدت اعضای هیئت مدیره و سرمایه‌گذاران و با اتکا به شناخت کافی از ویژگی ها و شرایط بازارهای داخلی و منطقه‌ای در فضایی به مساحت 45 هزار و 500 متر مربع و با ظرفیت اسمی 33 میلیون و 600 هزار متر مربع تولید، احداث و طی 18 ماه به بهره‌برداری رسید تا بتواند اقدام مثبت و اثربخشی در راستای اعتلای کشور و نیل به فرمایشات ارزشمند مقام معظم رهبری مبنی بر ((رونق تولید، حمایت از کار و سرمایه ایرانی))، انجام دهد. شرکت جهان اُروم اُیاز مفتخر است که توانسته با سرمایه‌گذاری پویایی خود، مانع از خروج 50 میلیون دلار ارز ناشی از تجارت، یک کسب و کار موفق در مقیاس منطقه‌ای و جهانی شود و از این طریق خود را در بهبود شاخص های اقتصادی کشور عزیزمان نظیر تولید ناخالص داخلی، اشتغال نیروی کار و… سهیم دانسته و به آن می بالد.

شرکت جهان اُروم اُیاز خود را متعهد و ملزم به ارزش آفرینی برای سرمایه های مادی و انسانی دانسته و در این راستا با برنامه‌ریزی اقدامات مناسب توانسته زمینه اشتغال و رشد بیش از 750 نفر به طور مستقیم و 10 هزار نفر به طور غیر مستقیم را ایجاد نماید.
این شرکت از ابتدای تاسیس با شعار ((اُیاز جهانی می‌شود)) و سرلوحه قرار دادن چشم انداز ((سرآمد بودن در صنعت پارچه رومبلی و پرده ای))، موفق به راه اندازی و بهره برداری صفر تا صد خط تولید پارچه مشتمل بر بخش‌های وارپینگ بافت، تکمیل رنگرزی و تاسیسات و تجهیزات جانبی آن مشتمل بر سیستم های تهویه و تصفیه هوا، تصفیه خانه آب و… مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا در این صنعت شد تا بتواند علاوه بر کسب سهم 70 درصدی از بازار پارچه رو مبلی و پرده ای ایران، گام‌های اثر بخشی نیز در زمینه حفظ محیط زیست و ایجاد یک محیط کار ایمن و پایدار بردارد و گوی سبقت و رقابت را از عرضه کنندگان خارجی و واسطه‌ها بروباید و تولیدکنندگان داخلی صنایع پایین دستی را به استفاده از پارچه استاندارد ایرانی به جای انواع خارجی ترغیب کند. بدین لحاظ این شرکت توانسته به یک رقیب جدی و و اثرگذار برای سایر رقبای خارجی بدل شود.