مجمع کارآفرینان ایران

ایوب_پایداری_مجمع_کار_آفرینان_ایران

ایوب پایداری یکی از بزرگترین کارآفرینان کشور در صنعت غذایی کارش را با فروش بستنی به‌صورت سیار آغاز کرده است و اینک بیش از ۹ هزار نفر در مجموعه میهن به مدیرعاملی وی فعالیت می‌کنند. وی مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت صنایع لبنی و بستنی میهن بعد از گذشت ۴ دهه تلاش به بزرگ‌ترین تولیدکننده بستنی و شیر استریلیزه در کشور تبدیل‌شده است.

شرکت بستنی میهن در سال ۱۳۵۴ تاسیس شد. میهن از کارگاهی کوچک به بزرگ‌ترین تولیدکننده بستنی و لبنیات در کشور تبدیل شده که در حال حاضر بیش از ۱۱۰۰۰ نفر را در بخش‌های مختلف به خدمت گرفته و فضاهای تولیدی سرپوشیده آن به ۳۵۰ هزار مترمربع بالغ می‌گردد.
ایجاد زنجیره بزرگ توزیع در کشور با بیش از ۶۰ مرکز توزیع به میهن کمک کرد تا محصولاتش را در بیش از ۲۰۰ هزار فروشگاه در سراسر کشور عرضه کند و بالغ‌بر ۶۵% سهم بازار بستنی و ۵۰% سهم بازار شیر استریلیزه را در اختیار بگیرد.

استفاده از بهترین مواد اولیه و فنّاوری  روز دنیا باعث شده محصولات میهن در مقاصد صادراتی مانند عراق، کویت و … هم مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار گیرد. ما در شرکت میهن به بهبود مداوم و همه‌جانبه فعالیت تولیدی خودباور داریم و چالشی همیشگی برای به‌کارگیری بهترین و کارآمدترین روش‌ها در تولیدات خود هستیم تا از این رهگذر به کیفیت و رضایتمندی هرچه بیشتر مصرف‌کنندگان دست‌یابیم.