مجمع کارآفرینان ایران

علی_محمد_رجالی_مجمع_کار_آفرینان_ایران

شرکت پتروشیمی Regal (RPC) هم اکنون صاحب یک کارخانه واقع در منطقه ویژه پتروشیمی بندر امام خمینی (ره) ، جنوب غربی ایران است. این گیاه قادر به تولید 150،000 تن در سال پلی پروپیلن از پروپیلن مایع است.
نوولن فناوری برای تولید پلی پروپیلن (Homo-Random-Impact & Ter پلیمرهای درجه های مختلف) مناسب است ، مجوز و مهندسی پایه توسط ABB LUMMUS انجام می شود و مهندسی جزئیات این پروژه توسط یک شرکت مهندسی ایرانی در داخل انجام شده است. وابسته به Regal.

مأموریت اصلی RPC ممکن است به شرح زیر خلاصه شود:

تولید محصولات با کیفیت بالا برای پاسخگویی به نیاز مشتریان
تعهدات فروش خود را انجام دهید
گسترش بازارهای هدف بر اساس نیاز مشتری

حمل و نقل

حمل و نقل ریلی به طور معمول برای حمل و نقل از راه دور استفاده می شود. ارزان تر از حمل و نقل هوایی ، آن را با همان سرعت تحویل به عنوان کامیون در مسافت های طولانی و بیش از سرعت حمل و نقل از طریق آبراه های دریایی ارائه می دهد. در حقیقت ، مقررات زدایی و معرفی خودروهای باری با ظرفیت حمل بزرگتر ، باعث شده است تا قطارهای ریلی بتوانند در مناطق مختلفی که قبلاً تحت کنترل حامل های موتوری مسلط شده بودند ، از جاده عبور کنند. اما دسترسی به شبکه ریلی برای بسیاری از مشاغل همچنان یک مشکل است.

معرفی شرکت تولیدی ظریف مصور

شرکت تولیدی ظریف مصور با گذشت بيش از سه دهه فعاليت و بيش از ۲۵۰۰ نيروی انسانی متخصص، پرتلاش و با انگيزه تلاش می‌کند در عرصه‌های مختلف صنعت و در ميادين ملی و بين المللی افتخار آفرين باشد.

امروز بالغ بر ده‌ها محصول و خدمت مختلف در مجموعه كارخانجات ظريف مصور توليد و روانه بازارهای داخلی و خارجی می گردد كه تنها بخشی از آن عبارتند از انواع موكت‌های خانگی نمدی و تافتينگ، موكت‌های صنعتی، الياف، نخ، مستربچ و رنگدانه‌های صنعتی، انواع روغن‌های صنعتی، رزين‌ها و چسب‌های مخصوص صنعت نساجی محصولات خانواده ژئوسنتتيك مشتمل بر ژئوممبران، ژئوكامپوزيت و ژئوتكستايل، بيش از ۹۰گرید مختلف گرانول پلی پروپيلن ، انواع متريال‌های عايق ساختمانی مشتمل بر ديوار و سقف عايق ساندويچ پانل‌ها و عرشه‌های فولادی ، انواع گل‌های رز شاخه بريده، اركيده و آنتريوم توليد شده در بزرگترين و مجهزترين گلخانه تمام اتوماتيك و هيدروپونيك كشور و تنوعی وسيع از كالای خواب مبتنی بر سليقه روز بازار.

در كنار توليد محصولات متعدد، بومی‌سازی خدمات و دانش مهندسی نيز به عنوان مغز‌افزار جاری در اين گروه از مدت‌ها پيش انجام شده است. امروز هم به واسطه تجربه و مهارت حقيقی واحد‌های فنی و مهندسی، گروه خدمات خود را به مشتريان داخلی و خارجی ارائه می‌کند. در اين بين ارائه خدمات مشاوره در زمينه بهينه‌سازی فرآيندهای كسب‌وكار و استقرار راهكارها و همچنين ارائه خدمات (ERP) جامع برنامه‌ريزی منابع سازمان مهندسی در ساخت و بهره‌برداری مجتمع‌های عظيم نيروگاهی پتروشيمی و صنعتی و طراحی، نظارت و اجرای بنا‌های اداری تجاری و صنعتی بخش ديگری از قابليت‌های گروه توليدی صنعتی ظريف مصور است.