مجمع کارآفرینان ایران

عالیزاد_مجمع_کار_آفرینان_ایران

شرکت عالیفرد بعنوان یکی از شرکت های خوشنام در عرصه تولید انواع آبمیوه،کنسانتره و شربت در سال 1357 در شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه کارخود را شروع نمود. در حال حاضرشرکت در زمینه تولید انواع آبمیوه در بسته بندی های تتراپک و کامبی بلاک، انواع کنسانتره، و انواع شربت در بسته بندی شیشه و گالن فعالیت می نماید.

 

با رونق گرفتن کار کارخانه عالیفرد یا همان سن ایچ، حسین عالیزاد به فکر توسعه کار و تولید محصولات جدید افتاد؛ او در سال 1369 یعنی 12 سال بعد از راه اندازی شرکت عالیفرد در نزدیکی هشتگرد ( بین کرج و قزوین) شرکت شیوا و شیبا را راه اندازی و مسئولیت مدیریت آن را به پسرش فردین ( رئیس کنونی هیات مدیره مجموعه شرکت ها و کارخانجات عالیفرد) واگذار کرد؛ کسی که همچون او خاک صنعت را خورده و در کنارش با زیر و بم کار آشنا شده بود. فردین عالیزاد توانست این مجموعه را که در سال 1372 افتتاح شد با تولید محصولات متنوع از جمله پاستیل های شیبابا، پودر ژله، دسر و.. به یکی از مجموعه های موفق صنایع غذایی در کشور تبدیل کند.

شرکت پخش سایه سمن نماینده انحصاری توزیع محصولات شرکت عالیفرد می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1374 آغاز نمود و هم اکنون از طریق 16 شعبه در سراسر ایران بصورت مستقیم 30 استان را تحت پوشش قرار داده است، این استان ها بیش از 70% از جمعیت کل کشور را تشکیل می دهند. سایر استان ها نیز از طریق نمایندگی انحصاری شرکت عالیفرد در هر منطقه پوشش داده می شوند. شرکت پخش سایه سمن به عنوان اولین شرکت پخش، گواهینامه ISO 22000 (مدیریت نگهداری و توزیع مطلوب محصولات) را در ایران به دست آورده است. این شرکت با اتکا به امکانات مناسب فنی و حفاظتی از نظر تعداد نیروی انسانی ماهر، وسائط نقلیه استاندارد جهت پخش محصولات، انبارهای مجهز، سیستم نرم افزاری پیشرفته و سایر عوامل امید دارد بتواند در آینده ای نه چندان دور به عنوان برترین شرکت پخش در ایران مطرح گردد.