مجمع کارآفرینان ایران

گلشیرازی_سپاهان_باطری_مجمع_کار_آفرینان_ایران

مسعود گلشیرازی متولد 30 اردیبهشت 1352 در اصفهان، کارآفرین و فعال اقتصادی است. گلشیرازی دانش‌آموخته کارشناسی رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد نجف‌آباد است.

وی تجربه و سابقه فعالیت در زمینه تجارت بین‌الملل، ایجاد شرکت‌های تجاری بین‌المللی جهت تسهیل و روان‌سازی مبادلات با جمهوری اسلامی ایران، رئیس هیئت‌مدیره شرکت‌های بازرگانی، فعال در زمینهٔ تجارت مواد غذایی و خوراک دام و فولاد و حضور فعال و مستمر در هیئت‌های تجاری و نمایشگاه‌های بین‌المللی را در کارنامه خود دارد.

مجتمع صنعتی سپاهان باتری در اسفندماه سال ۱۳۷۸ به همت گروه متخصصی از جوانان و باهدف ایجاد زیرساختی برای تأمین انرژی در کشور بنیان نهاد شد و کار خود را به‌عنوان اولین عرضه‌کننده باتری خودرو MF یا سیلد در کشور با ظرفیت ۶۰۰ هزار باتری شروع نمود.

سپاهان باتری با برداشتن گام‌های مؤثر و پرتوان در طی سال‌ها فعالیت خود و با بیش از دو دهه بسترسازی موفق، توانسته‌ است خود را به‌عنوان یک برند بین‌المللی در ساخت باتری ماشین مطرح و کیفیت تولید خود را به سطح جهانی و قابل‌رقابت با بهترین‌های جهان برساند.

این مجتمع به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده باتری‌ خودرو و باتری‌های صنعتی در بخش خصوصی کشور، در مسیر تولید خود ضمن توجه ویژه‌ به بهره‌گیری از سامانه‌های رباتیک به‌منظور افزایش کیفیت، کاهش خطا و افزایش سرعت در کنار تنوع تولید به راه‌اندازی خطوط جدید منطبق با ضوابط محیط‌زیست همت گماشته است.