مجمع کارآفرینان ایران

حمیدرضا صمدی، یکی از مدیران موفق صنعت پلیمر است که از این صنعت فراتر رفته و به اعتقاد وی در کاری نتیجه حاصل می‌شود که تخصص و علاقه در آن کار وجود داشته باشد. وی که از کودکی به فعالیت و کسب‌وکار پرداخته است و او هر آنچه دارد را وامدار بینشی می‌داند که از خانواده آموخته است؛ شیوه‌ای از زندگی که به او آموزش داد شکست را بپذیر و موفقیت را خودت به دست بیاور ولی آن را با دیگران تقسیم کند. روحیه وی موجب شده برای تحقق یکرو یا در تکمیل زنجیره تولید، گام بزرگ خرید خودروسازی بهمن را بردارد.

شرکت اورند پیشرو یکی از شرکت‌های هلدینگ رایزکو است که در سال 1376 همواره در مسير گسترش دانش، مهارت‌ها و تخصص فنی، مطابق با پيشرفت‌های روز دنيا و در جهت بهبود ايمنی، سلامت و رفاه جامعه و مشتريان نهایی خود گام برداشته است. این هلدینگ علاوه بر حضور به‌عنوان سرمایه‌گذار در شرکت‌های زیرمجموعه، به‌صورت سرمایه تلفیقی با دیگر هلدینگ ها همکاری می‌کند. رایزکو در شاخه قطعه‌سازی خودرو، خودروسازی و نفت و گاز نیز فعال است. 16 شرکت بازرگانی و نفتی زیرمجموعه رایزکو هستند. علاوه بر این طی دو ادغام، رایزکو با هلدینگ ویسمن شریک شده و گروه بهمن را خریداری کرده و درعین‌حال با هولدینگ پدم در بخش صنعت نفت فعالیت دارد. در مجموعه رایزکو نزدیک به 3700 نفر کار می‌کنند.

شرکت اورند پیشرو پس از ده ها سال فعالیت و پیشتازی در حوزه تولید و صادرات قطعه‌سازی به‌عنوان شرکت دانش‌بنیان ثبت رسمی شد. این شرکت با بیش از ۲۰ سال سابقه، در حوزه نوآوری و طراحی سیستم‌های خودرویی به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت زیرمجموعه هلدینگ رایزکو فعالیت دارد.