مجمع کارآفرینان ایران
اخبار

انعکاس نشست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با اعضای مجمع کارآفرینان ایران در رسانه های مختلف

نشست ویژه پیشران‌های اقتصادی عضو مجمع کارآفرینان ایران با «سعید جلیلی» کاندیدای انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری برگزار شد. این نشست بازتاب های مختلفی در رسانه های داخلی به همراه داشته است.

خبرگزاری مهر:

توسعه باید با در نظر گرفتن محیط زیست اتفاق بیفتد

مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با هر طرحی که منجر به تخریب محیط زیست شود مخالفت خواهم کرد.

 

پایگاه خبری شما و اقتصاد؛

برخی مشکلات صنعتی ریشه قدیمی دارد

سعید جلیلی در نشست با پیشران های اقتصادی عضو مجمع کارآفرینان ایران با بیان اینکه برخی مشکلات صنعتی ریشه قدیمی دارد که لازم است به صورت ویژه در آن کار شود؛ مطالعات و پیشنهادات ما به دولت‌های مختلف در این زمینه سالیان سال است انجام شده و منحصر به دولت شهید رییسی نیست تاکید کرد: اگر میخواهیم مشکلات خصوصی‌سازی را برطرف کنیم باید ظرفیت‌ها را شناسایی کنیم؛ البته ضعف‌هایی در بخش خصوصی وجود دارد که خود این موضوع باعث جلوگیری از تسهیل کار شده است.

پایگاه خبری خبرآنلاین؛

ادعاهای تکراری جلیلی درباره برجام و FATF

سعید جلیلی در نشست جمعی از کارآفرینان، تولیدکنندگان و اهالی صنعت گفت: آمریکایی‌ها پس از خلف وعده برجام می‌گفتند که هیچ کس نباید از ایران نفت بخرد؛ من همان موقع نامه‌ای به دولت وقت نوشتم که شما از این راه‌ها می‌توانید نفت را به هر میزان که میخواهید بفروشید که به آن توجهی نشد.

سعید جلیلی خاطرنشان کرد: در مورد FATF هم باید بدانیم ما طلبکار هستیم، نه غربی‌ها؛ ما بسیاری از بندهای آن را اجرا کردیم ولی آن‌ها به تعهدات خود پایبند نبودند.

پایگاه خبری قدس آنلاین؛

سعید جلیلی: بیان مشکلات هنر نیست؛ باید ضعف ها را با قدرت برطرف کرد

سعید جلیلی در نشست جمعی از کارآفرینان، تولید کنندگان و اهالی صنعت کشور گفت: به لحاظ روش شناسی، این که ما بیاییم و صرفا برخی مشکلات را مطرح کنیم هنر نیست، بدانیم که ضعف را با قدرت باید برطرف کرد.

 

پایگاه خبری الف؛

بیان مشکلات هنر نیست؛ باید ضعف ها را با قدرت برطرف کرد

سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به لحاظ روش شناسی، این که ما بیاییم و صرفا برخی مشکلات را مطرح کنیم هنر نیست، بدانیم که ضعف را با قدرت باید برطرف کرد؛ لذا اگر میخواهیم مشکلات خصوصی‌سازی را برطرف کنیم باید ظرفیت‌ها را شناسایی کنیم.

خبرگزاری ایسنا؛

شعار ما حاصل یک ماه اخیر نیست، یازده سال بر روی آن کار شده است

سعید جلیلی در نشست با کارآفرینان و صنعتگران گفت: برخی مشکلات صنعتی ریشه قدیمی دارد که لازم است به‌صورت ویژه برای آن کار شود؛ مطالعات و پیشنهادات ما به دولت‌های مختلف در این زمینه سالیان سال است انجام شده و منحصر به دولت شهید رئیسی هم نیست.

پایگاه خبری نبض اقتصاد؛

برخی مشکلات صنعتی ریشه قدیمی دارد/ در حوزه FATF ما طلبکار هستیم، نه غربی‌ها

سعید جلیلی در نشست با کارآفرینان و صنعتگران با بیان اینکه برخی مشکلات صنعتی ریشه قدیمی دارد که لازم است به‌صورت ویژه برای آن کار شود اظهار کرد: در مورد FATF هم باید بدانیم ما طلبکار هستیم، نه غربی‌ها؛ ما بسیاری از بندهای آن را اجرا کردیم ولی آن‌ها به تعهدات خود پایبند نبودند.

 

پایگاه خبری فرارو

پزشکیان: با هر طرحی که منجر به تخریب محیط زیست شود مخالفت خواهم کرد

مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه فعالیت‌های تبلیغاتی خود در مجمع کارآفرینان ایران حضور و تاکید کرد: «توسعه باید با در نظر گرفتن محیط زیست اتفاق بیفتد. با هر طرحی که منجر به تخریب محیط زیست شود مخالفت خواهم کرد.»

خبرگزاری اقتصادی ایران

حضور پزشکیان در مجمع کارآفرینان ایران