مجمع کارآفرینان ایران
اخبار

فراخوان طراحی نماد کارآفرینی

فراخوان طراحی نماد کارآفرینی

کارآفرینی، خلق ارزش و اشتغال‌زایی همواره ازجمله مباحث و مفاهیم مقدس و حائز اهمیت از نگاه مسئولان و آحاد جامعه بوده است و بی‌شک کشور برای ادامه فعالیت‌های اقتصادی در شرایط فعلی و تحقق جهشی چشمگیر در این عرصه، نیاز به ترویج بیشتر فرهنگ کارآفرینی و اقدامی جدی در این مسیر است.

این نگاه، مجمع کارآفرینان ایران را بر آن داشت تا در جهت ترویج هرچه بیشتر مفاهیم و فرهنگ کارآفرینی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف خود، گام بردارد و به‌عنوان نهادی متشکل از پیشران‌های ۲۰حوزه اقتصادی و صنعتی مؤثر و اشتغال‌آفرین در کشور، تمام تلاش خود را در جهت انتقال تجربیات و دستاوردهای ناب حوزه کارآفرینی به دستگاه‌های متولی و سیاست‌گذار در جهت بهبود شرایط اقتصادی و ترویج فرهنگ کارآفرینی به‌کار گیرد.

بر همین اساس مجمع کارآفرینان ایران در نظر دارد با همکاری سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی مرتبط، «فراخوان نماد کارآفرینی و کارآفرینان ایران» را باهدف معرفی، ترویج و تجلیل از مؤثرترین پیشرانان اقتصادی و کارآفرینان کشور برگزار کند و از علاقه‌مندان و هنرمندان در حوزه‌های هنرهای تجسمی، دعوت می‌شود طرح‌های پیشنهادی خود را در قالب اِلِمان، تندیس، مجسمه و نمادهای هویتی با رعایت شرایط فراخوان ارائه کنند. بر اساس اعلام هیئت نظارت بر برگزاری «فراخوان طراحی نماد کارآفرینی» لازم است طرح‌ها و ایده‌های ارائه‌شده با موضوع کارآفرینی و کارآفرینان ارتباط موضوعی و مفهومی داشته باشد.

کلیه متقاضیان شرکت در جشنواره «طراحی نماد کارآفرینی» فرصت دارند تا ۲۰ بهمن‌ماه از طریق صفحه اختصاصی https://iranef.org/festivalarts ثبت‌نام و پس از دریافت کد رهگیری آثار خود را به دبیرخانه «فراخوان طراحی نماد کارآفرینی» ارسال کنند. لازم به ذکر است، شرکت در جشنواره داوطلبانه بوده و از شرکت‌کنندگان هیچ‌گونه هزینه‌ای دریافت نمی‌شود و به طرح‌های برگزیده و منتخب نیز دیپلم افتخار و جوایز ارزنده اهداء خواهد شد.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه مذکور از آخرین اطلاعات و توضیحات تکمیلی مطلع شوند. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر به وب‌سایت مجمع کارآفرینان ایران به آدرس https://iranef.org/ مراجع کرده و یا با دبیرخانه مجمع به شماره ۸۸۵۲۲۷۷۴ – ۰۲۱ و نشانی ایمیل info@iranef.org در تماس باشید.