مجمع کارآفرینان ایران

سلطانی_مجمع_کار_آفرینان_ایران_ iranef

گروه صنعتی و پژوهشی زر با راه‌اندازی بزرگترین سایت تولید محصولات ماکارونی و پاستا در منطقه به عنوان دومین تولیدکننده ماکارونی و پاستا در جهان شناخته می‌شود و  ۷۰ درصد سهم بازار داخلی و ۸۰ درصد سهم صادرات پاستا را در اختیار دارد.

این گروه صنعتی با تکیه بر توان و تخصص نیروهای انسانی جوان در راستای اجرای برنامه‏‌های توسعه‏‌ای برای دستیابی ایران به جایگاهی شایسته‏‌تر در صنعت و تجارت غذای جهان، اقدام به تاسیس اولین پالایشگاه دانش بنیان غلات در کشور با نام پالایشگاه غلات زر نمود. از این رو محصولاتی “High Tech” از خانواده شیرین‌کننده‌های طبیعی بر پایه ذرت با تاکید بر سه مزیت کیفیت، سلامت و صرفه اقتصادی به بازار ایران و جهان وارد شد که قبل از بهره‌برداری از این طرح، این محصول در لیست اقلام محصولات وارداتی به کشور بوده است. اما هم‌اکنون این محصولات دانش‌بنیان جزو محصولات صادراتی کشور قرار گرفته است. نقش آفرینی به عنوان بندر خشک، استقرار در تقاطع ترانزیتی، دسترسی به شبکه ریلی سراسری و وجود مخازن مکانیزه نگهداری غلات با ظرفیت بالا از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد پالایشگاه غلات زر محسوب می شود.

ما در زرماکارون همواره می‌کوشیم با بهره‌گیری از آخرین یافته‌های علمی و فناوری‌های نوین، با تولید فرآورده‌های غذایی سالم و ایمن از غلات در کیفیت و کلاس جهانی، حضوری مقتدر و شایسته در بازارهای هدف داشته باشیم.

درحال حاضر و در شرایط سخت اقتصادی فعلی در راستای سند چشم انداز کشور و با بهره‌گیری از آخرین یافته‌های علمی و فناوری‌های نوین، این گروه صنعتی یک مگا پروژه بزرگ در صنایع تبدیلی را در دست اجرا و توسعه دارد.