مجمع کارآفرینان ایران

درخواست عضویت در مجمع

پیوستن اعضای جدید به خانواده بزرگ مجمع کارآفرینان ایران، افتخار ماست. اگر شما هم تمایل دارید که عضوی از این خانواده باشید می‌توانید پس از دانلود فرم عضویتی که در این صفحه قرار گرفته آن را پر کرده و از طریق آدرس info@iranef.org برای ما ارسال کنید. بررسی درخواست در حدود ۳۰ روز کاری به طول خواهد انجامید و چنانچه پس از این مدت پاسخی از ما دریافت ننمودید می‎‌توانید علت آن را از info@iranef.org جویا شوید. سایر راه‌های ارتباطی ما نیز در ساعات مقرر پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

حتما توجه کنید که پیش از ارسال درخواست عضویت، اطلاعات مربوط به مجمع کارآفرینان و ماموریت و چشم‌انداز این مجموعه را بررسی کرده تا مطمئن شوید این مجموعه می‌تواند در مسیر پیش رویتان شما را همراهی کند. دقت کنید که مجمع کارآفرینان ایران صرفا یک تشکل مردم نهاد برای توسعه فرهنگ کارآفرینی کشور بوده و ارتباط تجاری و یا سیاسی با اعضا و پشتیبانان خود برقرار نخواهد کرد. شما نیز با عضویت در این مجموعه به مسیر توسعه فرهنگ کارآفرینی کشور کمک شایانی خواهید کرد.

همچنین پس از تایید عضویت شما، نیاز است در مسیر و چهارچوب برنامه‌های توسعه‌ای مجمع کارآفرینان ایران گام برداشته و ما را در ادامه این مسیر همراهی کنید. مجمع کارآفرینان ایران به طور مستمر بر عملکرد و فعالیت اعضای خود نظارت داشته و در صورتی که سطح همکاری به درستی انجام نشده باشد، اقدامات لازم را عملی خواهد کرد.

لوگو_مجمع_کار_آفرینان_ایران

 شما می توانید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

لطفا در صورت نیاز به پاسخ، حتما شماره تماس و یا آدرس ایمیل خود را ذکر نمایید.

 

  • تماس با دبیرخانه : info@iranef.org