مجمع کارآفرینان ایران

یونس_ژائله_مجمع_کار_آفرینان_ایران_ iranef

یونس ژائله سعدآباد  چهره برجسته اقتصادی ایران در سطح بین المللی است که بارها عنوان برتر و نمونه در عرصه صادرات، صنعت، کار آفرینی و تولید در داخل و خـارج کشور از جمله دریافت مـدال صادرات از ریـاست جمهوری به دلیل کسب عنوان صادرکننده نمونه در سال‌هــای متوالی و دریافت نشان کارآفرین برتر جهان اسلام در همایـش بین المللی کارآفرینان جهان اسلام در مالـزی را از آن خود کرده است. هر چند وی برای اغلب فعالان اقتصادی فردی شناخته شده است ولی در سطح عموم مردم چندان نام آشنا نبوده و چـرایی آن نیز به خلق و خوی او باز می‌گردد که اهل شهرت طلبی نبوده و بر خلاف فعالیت اجتماعی و اقتصادی پر جنب و جوش خود، زندگی شخصی آرام و به دور از تجملی دارد.

وی در طول بیش از ربع قرن فعالیت مجموعه شرکت‌های تحت تصدی‌ خود، توانسته بیش از 18هزار فرصت شغلی ایجاد کند و با نوآوری و ایجاد رقابت، تحولی عظیم در حوزه صنعت غذا و تولید شیرینی و شکلات در ایران به وجود آورده و محصولات خود را به بیش از 65 کشور جهان صادر نماید.

یونس ژائله را می‌توان از زمره کسانی دانست که به خوبی راهشان را پیدا کرده و با وجود جوانی، خامی نکردند و به عنوان الگویی برجسته برای جوانان نشان دادند که حاصل تلفیق سختکوشی، دانش، تجربه و ایده‌های خلاقانه قابل اجرا، یا همان «انجام درست کار درست»، راه‌اندازی کسب و کاری موفق خواهد بود.

گروه صنایع غذایی شیرین عسل تولید کننده بیسکویت و کوکی، کیک، ویفر، کراکر، شکلات، کرم کاکائو، تافی، آبنبات، بارها، پاستیل، آدامس، پودر کاکائو، کره کاکائو، خمیر کاکائو، بسته‌بندی، سریال صبحانه، پودر نوشیدنی و پودر دسر  تصمیم دارد با استقـرار سیستم مدیـریت کیفیـت بر مبنـای ISO 9001:2015 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت مواد غذایی بر مبنای HACCP و ISO 22000:2005 به اهداف کلان شرکت دست یابد.