مجمع کارآفرینان ایران

داوود_عابدی_عاملی_مجمع_کار_آفرینان_ایران

داوو عابدی آملی در سال 1316، در شهر آمل متولد شدند. پس از به پایان رسیدن تحصیلات دوره دبیرستانف در سال 1337 پس از موفقیت در آزمون ورودی دانشگاه پلی تکنیک صنعتی امیر کبیر فعلی – در رشته مهندسی شیمی و پتروشیمی مشغول به تحصیل شده و در سال 1342 با اخد مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مذکور فارغ التحصیل شده اند.  ایشان به همراه داشتن بیش از 8 ماه تجربه دوره های کارآموزی گوناگون در ضمن تحصیل، فعالیت های حرفه ای خود را به شرح زیردنبال نمودند.

مدیرعامل شرکت شیمیایی بهداش
عضو هیئت مدیره شرکت های بهداد – مهدتاژ
عضو هیئت مدیره شرکت آریا دیزل
رئیس هیئت مدیره شرکت پارس سولفیت
عضو انجمن مدیران صنایع ایران
عضو هیئت مدیره انجمن شیمی ایران
عضو انجمن مدیران و متخصصین صنعتی و اقتصاد ایران
عضو انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن

كارخانجات سولفوناسيون بهداش قادر است انواع الكلهاي ساده و اتو كسيله از نوع سنتزی و طيبعي ، الكيلات ها و آلفا ا لفين و نظاير آن را سولفونه كرده و انواع املاح سديم ، پتاسيم و اتانول آمينها ( منو ، دي و تري ) را توليد نمايد .

اين شركت در واحد اولئو كميكال قادر به توليد آمفو تريكها ، نانيونيك ها ، كاتيو ليك ها و اس تی اس ميباشد . مواد توليد شده فوق قابل مصرف در انواع فرمولاسيونهاي مربوط به مايعات پاك كننده صنعتي ، خمير دندان ، صابونهاي طبي و پودرهاي شوينده و غيره ميباشد . اين شركت در حال حاضر قادر است مواد اوليه كارخانه های بهداشتي و آرايشي را تامين كند . محصولات توليدي اين شركت به يقين قابل رقابت با بهترين محصولات خارجي است .

در حال حاضر شرکت شیمیایی بهداش توانمندی تامین مواد اولیه صنایع شوینده، فولاد، کاشی و سرامیک، نساجی، عمرانی، شیمیایی و پتروشیمی را با واحدهای تولیدی ذیل دارد:

واحد سیلیکات سدیم (جامد و مایع)
واحد تولید زئولایت 4آ
واحد تولید صابون (چیپس صابون و صابون چرب)
واحد سولفوناسیون (سولفوناسیون و سولفاسیون)
واحد الئوکمیکال – با رآکتورهای چندمنظوره برای محصولات متنوع
واحد اتوکسیلاسیون و پروپوکسیلاسیون