مجمع کارآفرینان ایران
اخبار

اولین دوره جشنواره «ترنج» برگزار می‌شود

اولین دوره جشنواره ترنج توسط مجمع کارآفرینان ایران  و با محوریت کارآفرینی اجتماعی زنان برگزار می‌شود و متقاضیان تا 15دی‌ماه فرصت دارند فرم‌های مربوطه را تکمیل و ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی مجمع کارآفرینان ایران، مجمع کارآفرینان ایران با همکاری سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی مرتبط، نخستین جشنواره بزرگداشت زنان کارآفرین اجتماعی را با عنوان جشنواره ترنج با هدف معرفی، ترویج و تجلیل از موثرترین فعالیت‌ها به منظور قرارگرفتن در زنجیره ارزش پیشرانان اقتصادی و کارآفرینان بزرگ کشور در حوزه‌های کارآفرینی اجتماعی و محیط زیست، کارآفرینی اجتماعی و توسعه آموزشی، کارآفرینی اجتماعی و توسعه پایدار منطقه‌ای، کارآفرینی اجتماعی، فقرزادایی و عدالت اجتماعی، کارآفرینی اجتماعی و بهبود دسترسی به خدمات درمان  و رفاه و کارآفرینی اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی برگزار می‎کند.

لازم به ذکر است متقاضیان شرکت در این جشنواره فرصت دارند تا 15 دی‌ماه 1401 با مراجعه به صفحه اختصاصی جشنواره در وبسایت مجمع کارآفرینان ایران به آدرس، https://iranef.org/awards/ ضمن تکمیل فرم مربوطه، مدارک و مستندات لازم را به دبیرخانه جشنواره ارسال فرمایند.

اولین دوره اهدا جایزه ترنج همزمان با هفته ملی کارآفرینی و برگزاری همایش بزرگداشت زنان کارآفرین اجتماعی ایران در اسفند ماه  برگزار می‌گردد و از برگزیدگان این جشنواره تقدیر شایسته به عمل خواهد آورد.

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت مجمع کارآفرینان مراجع کرده و یا با دبیرخانه مجمع به شماره ۸۸۵۲۲۷۷۴ – ۰۲۱ و آدرس ایمیل  info@iranef.org در تماس باشید.