مجمع کارآفرینان ایران

عسگریان_مجمع_کار_آفرینان_ایران_ iranef

شرکت شیشه کاوه هم اکنون با بيش از ۳۵ سال تجربه به عنوان بزرگترين توليد كننده شيشه و بلور در بخش خصوصی در كشور ايران و منطقه شناخته می‌شود. فعاليت‌های اين گروه در 4 حوزه كسب و كار از جمله بلور و ظروف شيشه‌ای، شيشه‌های تخت، مواد اوليه صنعت شيشه و صنايع پتروشيمی دسته بندی مي‌گردد.

اين سازمان طيف وسيعی از فعاليت‌های شيشه خود را گسترش داده و با راه‌اندازی كارخانه شيشه تخت و آيينه ايران، شروع به توليد شيشه‌های فلوت با آخرين فن آوری‌های ساخت شيشه نمود. اين محصول به واسطه شيشه گداخته روی بستر قلع مايع بدست می‌آيد. در حال حاضر كاوه اولين شركت شيشه فلوت ثبت شده در صنعت شيشه خاورميانه به شمار می‌رود.

گروه صنعتي شيشه كاوه كارخانجات خود را در داخل و خارج، با تكيه بر نيروی انسانی و همكاری كارشناسان متخصص تمامی رشته‌های آموزشی مطابق با استانداردهای بين‌المللی توليد و صلاحيت محصولات ايرانی را در جهان بنيان نهاده است.

گروه صنعتی شيشه كاوه متعهد به ارائه محصولات با کیفیت برای اطمینان از بالاترین سطح رضایت مشتریان و تحقق انتظارات مشتریان خود است.

همچنین این مجموعه به طور مداوم در حال نوآوری است تا بتواند كسب‌وكار راحت‌تر و ارزانتری را برای بازارهای داخلی و بين‌المللی ایجاد کند.

جوهره اعضای كاوه رشد و آینده نگریست

اين مفهوم همچنين احترام به محيط‌زيست و مسئوليت‌ اجتماعی طبق سياست‌های هیئت‌مدیره در طول سال‌ها بوده است و كاوه بايد آينده سازمان خود را با سرمايه‌گذاری صحيح در نيروی كار و نوآوری، برای کمک به چالش‌های دهه‌های آينده روبرو كند.